Dlaczego warto stosować otulacz przejściowy dla dziecka?

Maj 24, 2022

Jeśli Twój maluch uwielbia otulanie, a Ty chcesz zapewnić mu bezpieczny sen przez kolejne dni wybierz otulacz przejściowy TRANSITION BAG. Poznaj produkt i dowiedz sie dlaczego warto na niego postawić.

Otulacz przejściowy – Rozwijaj skrzydła, śpij bezpiecznie

W pierwszym roku życia rozwój ruchowy dziecka następuje w zawrotnym tempie. Już około drugiego miesiąca życia mogą pojawić się pierwsze próby obrotów z plecków na brzuszek. W trosce o bezpieczeństwo Waszych pociech stworzyliśmy produkt, który zarówno zapewni odpowiednie otulenie, ale także bezpieczeństwo podczas prób obracania. Dzięki odpinanym skrzydełkom z łatwością oswobodzisz rączki dziecka, zapewniając mu swobodny ruch i spokojny sen.

Podążaj za potrzebami Twojego maleństwa i dostosuj jego ubiór do możliwości i umiejętności motorycznych. Otulacz przejściowy TRANSITION BAG (zobacz) to idealne okrycie pozwalające na harmonijną zmianę z pełnego otulania na sen w piżamce. Kiedy zauważysz, że Twoje dziecko potrzebuje uwolnienia rączek odepnij jedno ze skrzydełek otulacza pozwalając na większy zakres ruchów. Po kilku dniach spróbuj oswobodzić obie ręce. Stopniowo przyzwyczajając malucha do nowego sposobu snu dasz mu czas na akceptacje zaistniałych zmian. Pamiętaj, że potrzebuje stałych rytuałów i Twojego wsparcia, by czuć się bezpiecznie.

Co więcej jest to idealne rozwiązanie na każdą porę roku. Otulacz może zostać wykonany z materiałów o różnej przepuszczalności termicznej (TOG) co sprawia, że masz możliwość decydowania o komforcie cieplnym Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz produktu na lato wybierz ten z niższą wartość TOG, jeśli jednak potrzebujesz czegoś zimowego zamów wersję cieplejszą.

Z radością dostosujemy produkt do Twoich potrzeb – chcemy, aby otulacze, które tworzymy spełniały jak najwyższe standardy oraz były unikatowe i odpowiednie dla każdego małego klienta. Z tego powodu występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz różnych rozmiarach.

Sprawdź i wybierz odpowiedni wzór i rozmiar dla Twojego dziecka. Pamiętaj, aby rozmiar zgadzał się z wagą dziecka, a nie jego wiekiem.

Dostępne rozmiary:

M 6-8.5kg / 13-19lbs
L 8.5-11kg / 19-24lbs
XL 11-14kg / 24-31lbs

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *