Butelka do karmienia antykolkowa skutecznym rozwiązaniem

Luty 15, 2022

Wszystkie mamy, które doświadczyły kolki u swojego maluszka, wiedzą jak trudny jest to temat. Jest wiele sposobów na zapobieganie kolkom u dzieci. Nasze mamy i babcie doskonale je znają. Jednak czy nie możemy ułatwić sobie życia, zyskując przy tym wiele czasu i oszczędzając nerwów? Możemy, ponieważ na rynku znajdziemy produkty, których używamy na co dzień, a które pomogą nam w zapobieganiu kolkom u dzieci. Takim produktem zdecydowanie jest butelka do karmienia antykolkowa. 

Butelka do karmienia antykolkowa – co to takiego?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że butelka swoim kształtem przypomina pierś matki. Pomaga to przy łączeniu karmienia piersią i  butelką. Dodatkowo jej kształt jest też przystosowany do małych rączek naszych dzieci, dzięki czemu szybko uczą się chwytać za butelkę. Ważnym aspektem w przechowywaniu mleka jest jego schłodzenie a później szybkie podgrzanie. Odciągnięte mleko matki powinno być schłodzone jak najszybciej, aby nie straciło swoich wartości immunologicznych. Budowa butelki sprawia, że mleko cienko rozprowadza się po ściankach, dzięki czemu łatwo je później podgrzać lub też od razu schłodzić nie tracąc przy tym jego cennych składników.

Co jest najważniejsze, butelka zapobiega powstawaniu kolek u niemowląt. Zaopatrzona jest w system odpowietrzania z dwoma otworami wentylacyjnymi. Jest to innowacyjny sposób na brak kolek i spokój naszych dzieci.  W zestawie z butelką dostajemy adapter do laktatora, dzięki któremu możemy odciągać mleko matki bezpośrednio do butelki. Będzie pasowała do większości laktatorów wyposażonych w wąską szyjkę. Ciekawe jest, że butelka jest rozkładana na części. Sprzyja to większej higienie. Wszystkie części możemy umyć w zmywarce, oszczędzając przy tym swój czas.

Wygoda dla całej rodziny

Nie musimy już się martwić, kiedy zostawiamy naszego maluszka z kimś z rodziny. Od teraz odciągnięte mleko może zachować swoje właściwości odżywcze, a my możemy się skupić na innych obowiązkach bądź przyjemnościach. Mamy pewność, że nasze dziecko dostaje pełnowartościowe mleko co daje spokój ducha mamom i  maluszkom. Nie ma wątpliwości, że butelka do karmienia antykolkowa jest ciekawym i potrzebnym przedmiotem w wyprawce naszego dziecka.

Więcej informacji: https://www.nanobebe.pl/butelka

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *