Mobilny fotelik samochodowy Doona dobrym wyborem

Luty 11, 2022

Poszukując fotelika samochodowego dla niemowlaka warto stawiać na innowacyjne rozwiązania, które zdecydowanie ułatwią podróże i codzienne funkcjonowanie z maluchem. Noszenie dziecka w łupinie, wpinanie do stelaża wózka oraz szybkie wypinanie go to dla niedoświadczonych rodziców nie lada wyzwanie, dlatego na szczególną uwagę zasługuje mobilny fotelik samochodowy. Tradycyjne foteliki samochodowe bardzo często potrzebują odpowiednich adapterów aby właściwie umieścić je w stelażu, a ich niewątpliwą wadą jest spora waga co znacząco obciąża kręgosłup rodziców.

Mobilny fotelik samochodowy Doona – co kryje w sobie ten niezwykły produkt?

Mobilny fotelik zrobił furorę na rynku akcesoriów dziecięcych. Opływowy kształt, nowoczesny design oraz wygoda użytkowania sprawiają, iż cieszy się on uznaniem u wszystkich użytkowników. Fotelik można zmienić w wózek w ciągu kilku sekund, bez odrobiny wysiłku. Zwrotne kółka o odpowiednich wymiarach, stabilny stelaż oraz niewielka waga sprawiają, że Doona będzie towarzyszem codziennych wypraw, zakupów oraz spacerów.

Sam fotelik jest dość obszerny, dzięki czemu można korzystać z niego przez kilka pierwszych miesięcy. Teleskopowa, poręczna rączka umożliwia dobranie najodpowiedniejszej wysokości podczas spaceru.

Mobilny fotelik stworzony przez ekspertów

Fotelik otrzymał pozytywną opinię światowej sławy ekspertów, oraz liczne nagrody i najwyższe noty w testach bezpieczeństwa. Dzięki specjalnej konstrukcji i montażu tyłem do kierunku jazdy zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie dalekich podróży. Stelaż wraz z kółkami można błyskawicznie złożyć aby wpiąć go do samochodu.

Dzięki niewielkim rozmiarom fotelik zmieści się w każdym bagażniku. Ergonomiczna wkładka dla noworodka, wyprodukowana z wysokiej jakości naturalnych włókien bambusowych ułatwia umieszczenie dziecka w naturalnej, bezpiecznej dla zdrowia pozycji. Wkładkę można bez problemu wypiąć gdy malec podrośnie. Pasy są regulowane, aby odpowiednio dostosować ich długość do wzrostu pasażera.

Doona to produkt znany i ceniony przez mamy na całym świecie. Z powodzeniem zastąpi tradycyjny wózek w czasie jazdy pociągiem bądź samolotem.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *