Funkcjonalne szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi

Luty 8, 2022

Szafy biurowe podobnie jak zwykłe szafy pokojowe, są miejscem przechowywania przedmiotów, jednak szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi zawierają typowe akcesoria biurowe – dokumentację, informatory, książki, artykuły papiernicze. Dlatego szafy biurowe są łatwe do rozpoznania.

Mają nie tylko rozpoznawalny wygląd i typową kolorystykę (biel, szarość, czerń itp.) – ich wewnętrzna struktura jest również specyficzna, dostosowana specjalnie do potrzeb biura; w ten sposób miejsce na półce odpowiada wysokości standardowej teczki na akta.

Metalowe szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi – idealny mebel do biura

Szafy do biura to różne kombinacje: zamknięte, otwarte regały, łączone – zamknięte z otwartymi półkami. Zamknięte szafki są często wykorzystywane jako miejsca do przechowywania rzeczy osobistych pracowników. Bardzo popularne są szafki z otwartą częścią górną i zamkniętą częścią dolną. Otwarte półki przeznaczone są na przedmioty codziennego użytku, a także na przedmioty dekoracyjne (wazony, pamiątki, zdjęcia). Za drzwiami trzymane są rzadko używane, ale jednak niezbędne rzeczy: archiwa, protokoły.

Szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi (zobacz tu) produkowane są głównie jako drzwi jedno lub dwudrzwiowe. Z szafek o różnej wysokości, antresol, cokołów można tworzyć modułowe tablice: proste, w kształcie litery U, w kształcie litery L, ukośne; antresole to świetna opcja na zaoszczędzenie miejsca. Szafy posiadają drzwi uchylne lub przesuwne. Na dole można zastosować składane drzwi; szafy przesuwne posiadają składane drzwi. Drzwi ze szkła (przezroczyste, przyciemniane, matowe) łagodzą surowy styl biura, wygładzają część pozornej ciężkości mebli biurowych. Szkło świetnie prezentuje się w połączeniu z tradycyjnym drewnem, plastikiem, chromowanym metalem.

Jakie są i ile kosztują metalowe szafy do biura?

Metalowe szafy biurowe zyskują na popularności ze względu na to, że są praktyczne, trwałe, niedrogie, a ich nowoczesny wygląd nadaje wnętrzu solidności i świeżości.

Szafki można również zamówić w komplecie z innymi meblami, na przykład mogą to być metalowe regały. Koszt szafki zależy od złożoności jej konstrukcji, użytych materiałów i producenta.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *