Pomoc drogowa, laweta, holowanie – co warto wiedzieć?

Maj 24, 2021

Działalność firmy

Nasza firma od lat zajmuję się pomaganiem kierowcą. Jeśli na drodze zastał cię niespodziewany wypadek zgłoś się do nas! Nasza firma oferuję holowanie. Mamy cztery auta, które gotowe są na każde wezwanie. Działamy na rynku po to, aby nieść pomoc. Prowadzimy naszą działalność z misją, dlatego jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym segmencie rynku sprawia, że działamy szybko i profesjonalnie. Do dyspozycji mamy cztery auta, które dostępne są dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Nasza główna działalność opiera się na takich miastach jak: Oława, Brzeg, Strzelin, Oleśnica. Jesteśmy w stanie także dojechać do naszego klienta do 350 km w jedną stronę. Oferujemy także pomoc na terenie wschodnich Niemiec. W trosce o jakość wykonywanych przez nas usług na naszej stronie internetowej można ocenić nas
za pracę za pomocą systemu punktowego oraz napisać komentarz.

 

W naszej pracy stawiamy na takie rzeczy jak:

  • miłą atmosferę
  • szybką pomocą
  • solidność
  • niezawodność

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do nas!

Zgodnie za naszą ideą oraz standardami pracy staramy się nieść pomoc potrzebującym kierowcą. Drogi kierowco, więc jeśli zastał cię na drodze wypadek bądź jeśli twój pojazd odmówił posłuszeństwa bezzwłocznie zgłoś się do nas! Zaoferujemy ci najlepsze warunki na rynku. Każdy wypadek wyceniany jest indywidualnie. Skontaktować z nami możesz się przez adres e mail bądź numer telefonu. Po kontakcie z twojej strony omówimy wszystkie niezbędne szczegóły i wyślemy jak najszybciej pomoc.

W sytuacjach awaryjnych jesteśmy bezkonkurencyjni, ponieważ pracujemy trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku kalendarzowym, dlatego też pomożemy ci nawet w czasie świąt. Przytoczone wyżej fakty sprawiają, że zaufało nam wiele tysięcy klientów. Nie wzięło się to jednak znikąd. Zasłużyliśmy na naszą reputację ciężką pracą oraz profesjonalnym podejściem do sprawy.

Walka z usterkami drogowymi to nasze drugie imię i staramy się być zawsze pod telefonem, także warto nasz numer mieć zawsze pod ręką, po to, aby móc uniknąć przykrych niespodzianek. W dłuższej trasie jest to wręcz obowiązkowe. Warto podróżować ze spokojną głową i móc liczyć na naszą pomoc. (Oferta pomocy drogowej znajduje się tutaj: http://pomocdrogowa-olawa.pl/ )

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *