Skuteczne i bezpieczne kombajny kosmetyczne

Czerwiec 24, 2020

Kombajn kosmetyczny jest popularnym urządzeniem wielofunkcyjnym w branży kosmetycznej. Każde tego typu urządzenie może zawierać od kilku do nawet kilku funkcji. Z pewnością dotyczy to każdego salonu piękności, szczególnie w małych salonach butikowych, gdzie ważny jest każdy centymetr dostępnej przestrzeni. Są niezbędnym wyposażeniem każdego gabinetu medycyny estetycznej lub centrum SPA. Umożliwia wykonanie kilku, a nawet kilku zabiegów za pomocą jednego urządzenia.

Czy warto kupić kombajn kosmetyczny?

Kombajn kosmetyczny nie tylko oszczędza miejsce, ale jest również dobrym wyborem do oszczędzania pieniędzy. Zakup każdego urządzenia osobno jest znacznie trudniejszy niż zakup urządzeń z wieloma funkcjami. Istnieją dwa rodzaje sprzętu na rynku. Rzeczy, które możemy postawić na stole (zwykle mają do 5-6 funkcji) oraz wielofunkcyjne rzeczy, które mogą wytrzymać. Wszystko zależy od tego, ile funkcji jest faktycznie potrzebnych w twoim gabinecie.

Jakie funkcje posiadają kombajny kosmetyczne?

Kombajny kosmetyczne można kupić w gotowych wersjach lub można wybrać wymagane funkcje zgodnie z wymaganiami. Funkcje, które może wykonywać kolektor kosmetyczny, od mezoterapii bezigłowej po kawitację, mikrodermabrazję diamentową lub ultradźwięki.

Tak zwana kombinacja szuflad na linii ma różne urządzenia, ponieważ jej struktura jest podobna do kombinacji szuflad i szafek. Zaletą tego kombajnu kosmetycznego jest to, że może on w określonym momencie odłączyć potrzebny sprzęt od sieci i może przeprowadzić proces w domu klienta, innym pokoju itp. Daje to możliwość swobodnego użytkowania i większą elastyczność podczas korzystania z urządzenia.

Jakie zabiegi można wykonać za pomocą kombajnu kosmetycznego?

  • Mikrodermabrazja (np. diamentowa), jeden z zabiegów oczyszczających skórę, intensywne złuszczanie naskórka i górnej części skóry, jeden z łagodniejszych zabiegów, które nie powodują powikłań. Ogólna dezynfekcja skóry przed rozpoczęciem leczenia.
  • Peeling kawitacyjny (w tym procesie wykorzystujemy zjawisko kawitacji, które jest możliwe, gdy ciśnienie jest zmniejszane, a następujące zmiany dotyczą konwersji fazy ciekłej do fazy gazowej. Końcowym rezultatem jest rozpad starych komórek warstwy rogowej naskórka naszego naskórka .
  • Ultradźwięki (ta procedura wykorzystuje ultradźwięki do masażu naszej skóry i stymulowania procesów regeneracyjnych. Ponadto ultradźwięki również rozszerzają nasze komórki krwi).
  • Waponizacja, tworzy saunę wodną na naszej twarzy, polega na zastosowaniu pary wodnej na naszą skórę, co umożliwia lepsze wchłanianie preparatów, stymuluje komórkową transformację skóry, a przede wszystkim zaopatruje skórę w wilgoć i tlen
  • oraz wiele innych zabiegów.

Zobacz kombajny kosmetyczne od polskiego producenta: https://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *