Producent bezpiecznych przenośników taśmowych

Wrzesień 19, 2019

Lean-Tech to producent przenośników taśmowych, specjalizujący się w transporcie palet i ładunków o dużej wadze. Dzięki innowacyjnemu podejściu zakres usług firmy jest na tyle szeroki, by odpowiadać oczekiwaniom większości klientów na rynku. Lean-Tech aktywnie działa na rynku już od 10 lat, dzięki czemu wszyscy korzystający z jej usług mogą mieć pewność, że trafili na firmę z dużym doświadczeniem.

W jakich branżach specjalizuje się producent przenośników taśmowych?

Firma Lean-Tech działa głównie w następujących branżach: RTV/AGD, produkcja opakowań, przemysł budowlany, przemysł spożywczy, automotive, przemysł chemiczny i drzewny oraz magazyny logistyczne. Jak widać, sam ten zakres wskazuje już na wszechstronność i uniwersalność usług firmy.

Pomimo tak rozbudowanej rozpiętości usług Lean-Tech stale dba o to, aby ulepszać swój serwis i produkty. Jednym ze sposobów na to jest działanie w ścisłej współpracy z instytucjami naukowymi i cenionymi uczelniami, w tym Politechniką Wrocławską.

Opisywany producent przenośników taśmowych posiada również własny dział badawczo-rozwojowy, skierowany na ulepszanie istniejących technologii oraz dostosowanie usług do wymagań współczesnej, stale rozwijającej się gospodarki. Wraz z biegiem czasu firma więc coraz prężniej się rozwija, udostępniając klientom usługi na możliwie jak najwyższym poziomie.

Robot AVG – Lean Cart

Jedną z najbardziej innowacyjnych technologii, z których korzysta firma Lean-Tech, jest nowoczesny robot Lean Cart. Z wykorzystaniem tego inteligentnego systemu sterowanych automatycznie pojazdów producent eliminuje wszystkie ewentualne niedogodności, których może dostarczać tradycyjny transport z wykorzystaniem wózków widłowych i paletowych.

Przede wszystkim transport z wykorzystaniem Lean Cart odbywa się bez udziału operatora. Wdrożenie robota do swojej firmy jest wyjątkowo proste i nie wymaga dodatkowego programowania przez użytkownika. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, sprawdzonych technologii klient może mieć pewność, że Lean Cart jest rozwiązaniem bezpiecznym i efektywnym.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *