Zakres fotografii ślubnej

February 12, 2018

Fotografia ślubna jest pojęciem dość szerokim. Odnosi się do wszelkiego rodzaju fotografii wykonywanych podczas samego ślubu, ale po i przed nim, w chwilach z nim związanych. Jest to więc nie tylko pewna ilość zdjęć zrobionych podczas ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, lecz obejmuje liczne inne etapy.

Przedtem następuje wykonywanie zdjęć z przygotowań do uroczystości, po ślubie fotografuje się wesele, a często dopiero ileś dni później – wykonuje się pamiątkową sesję plenerową. Część zdjęć jest pozowana, część tworzona jest w trakcie zabawy, tak że fotograf niejako stapia się z otoczeniem, i wykonuje zdjęcia na przykład podczas tańca. Obejmują one wtedy samą parę młodą, ale i gości. Odpowiednia fotografia ślubna Wrocław powinna podkreślać indywidualne cechy pary młodej, a przy tym zatroszczyć się o jej gości.

Po wszystkim, kiedy odbiera się zdjęcia, każdy pieczołowicie wypatruje na nich siebie, warto więc, aby każdy z gości miał przynajmniej kilka dobrych zdjęć. Służą temu także pozowane zdjęcia z gośćmi. Każdy chętny otrzymuje wtedy pamiątkę w postaci własnego zdjęcia, ze swoim partnerem oraz młodą parą. Tak naprawdę zakres zdjęć i to co w danym przypadku obejmie fotografia ślubna jest zawsze do ustalenia indywidualnego i zależy ostatecznie od tego, jakie oczekiwania mają główni bohaterowie.

 

Fotografia ślubna we Wrocławiu dostępna jest tutaj: krzysztofkozminski.pl/fotografia-slubna-wroclaw/

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *