Najwyższy poziom regeneracji skóry urządzeniem do mikrodermabrazji

Grudzień 12, 2017

Urządzenia do mikrodermabrazji

Profesjonalne urządzenie do mikrodermabrazji wykorzystuje głowice ścierne pokryte diamentem. Przy tym dostępne jest specjalne podciśnienie, które generowane jest przez kompresor zamontowany w maszynie. Pozwala to na uzyskanie odpowiednich efektów z zabiegu.

Dzięki temu urządzeniu możliwe jest ścieranie naskórka, ale w bardzo kontrolowany sposób. Dzięki temu nie dochodzi do żadnych poważnych uszkodzeń skóry. Wszystko jest pod kontrolą i nie trzeba martwić się o kondycję swojej skóry.

Wyposażenie zakładu kosmetycznego

Każde urządzenie jest wyposażone w 9 głowic ścierających o różnej wielkości. Pozwala to na precyzyjne wykonywanie zabiegi i docieranie do wszystkich miejsc na cerze.

Można będzie wyczyścić zarówno małe kąciki wokół nosa, jak i całą powierzchnie czoła. Nie będzie się miało z tym żadnych, nawet najmniejszych problemów. Zabieg mikrodermabrazji wpływa regenerująco na skórę, poprawia mikrokrążenie, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco. Jednym słowem sprawia, że skóra wygląda promiennie i nie można się do niej pod żadnym względem przyczepić.

Urządzenia do mikrodermabrazji znajdziesz tutaj: https://maxmedik.pl/392-mikrodermabrazja-diamentowa

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *